Specificaties
| Inhoud | 1188 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | rPET Filt |
| Gewicht | 30 g |
| SKU | 263614-003999999 |
| Kleur | grijs |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 10.8 cm |
| Lengte | 20 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| Inhoud | 1188 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | rPET Filt |
| Gewicht | 30 g |
| SKU | 263614-003999999 |
| Kleur | grijs |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 10.8 cm |
| Lengte | 20 cm |