- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Balpennen
- Balpen Hawaï hardcolour
Balpen Hawaï hardcolour
- Artikelnummer: LT80432_N0121
- Beschikbaarheid: Op voorraad197797
- Bekijk alle productspecificaties
Is dit niet het product waar u naar opzoek bent of kunt u iets niet vinden? Neem contact met ons op
×
-
-
Wit / Donkerblauw
-
Wit / Geel
- Wit / Lichtblauw
-
Wit / Oranje
-
Wit / Rood
-
Wit / Roze
-
Wit / Wit
-
Wit / Zwart
-
-
90 graden van de clip (60mm x 8mm)
- Onbedrukt
- Full colour
270 graden van de clip (60mm x 8mm)- Onbedrukt
- Full colour
90 graden van de clip (50mm x 8mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
180 graden van de clip (50mm x 8mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
270 graden van de clip (50mm x 8mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
Selecteer uw keuzes
Vrijblijvende offerte aanvragen
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Persoonlijk advies
- Speciaal op maat
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Custom made
- Uw idee is onze uitdaging!
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Eigen atelier
- Voor drukken en borduren
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Vele merken
- Van werk, sport en promotiekleding
Beschrijving
Witte balpen met metalen clip en metal look drukknop, ring en punt. De pen bevat een blauwschrijvende Jumbo vulling.
Specificaties
| SKU | LT80432_N0121 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 11 g |
| Materiaal | ABS, Metal |
| Diameter | 1.3 cm |
| Kleur | Wit / Rood |
| Kleur | rood |
| Lengte | 14 cm |
Gerelateerde producten
704696723921724030725225














