Specificaties
| Inhoud | 637 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | FSC® bamboe |
| Gewicht | 88 g |
| SKU | 266462-001999999 |
| Kleur | zwart |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 13 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| Inhoud | 637 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | FSC® bamboe |
| Gewicht | 88 g |
| SKU | 266462-001999999 |
| Kleur | zwart |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 13 cm |