Specificaties
| Inhoud | 0 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 9 g |
| SKU | 261014-970999999 |
| Kleur | transparant |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | overig |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 5.8 cm |
| Lengte | 9 cm |
| Inhoud | 0 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht | 9 g |
| SKU | 261014-970999999 |
| Kleur | transparant |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | overig |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 5.8 cm |
| Lengte | 9 cm |