Specificaties
| Inhoud | 1.1503 |
|---|---|
| SKU | 260882-001999128 |
| Merk | |
| Gewicht | 11 g |
| Materiaal | Tarwestro, Kunststof, Metaal |
| Kleur | zwart |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | zwart |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 13 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| Inhoud | 1.1503 |
|---|---|
| SKU | 260882-001999128 |
| Merk | |
| Gewicht | 11 g |
| Materiaal | Tarwestro, Kunststof, Metaal |
| Kleur | zwart |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | zwart |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 13 cm |