- Home
- ...
- Glazen en Karaffen
- Wijnglazen
- Athos TransBlack RCS Recycled ABS pen
Athos TransBlack RCS Recycled ABS pen
- Artikelnummer: 1488481-002999128
- Beschikbaarheid: Niet beschikbaar
- Bekijk alle productspecificaties
Is dit niet het product waar u naar opzoek bent of kunt u iets niet vinden? Neem contact met ons op
×
-
-
blauw
-
donkergroen
-
geel
-
navy
-
oranje
-
paars
-
rood
-
roze
-
wit
-
zwart
-
-
Naast de clip linkshandig (50mm x 7mm)
- Onbedrukt
- 1
- Full colour
Naast de clip rechtshandig (50mm x 7mm)- Onbedrukt
- 1
Naast de clip rechtshandig (60mm x 7mm)- Onbedrukt
- Full colour
Selecteer uw keuzes
Vrijblijvende offerte aanvragen
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Persoonlijk advies
- Speciaal op maat
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Custom made
- Uw idee is onze uitdaging!
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Eigen atelier
- Voor drukken en borduren
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Vele merken
- Van werk, sport en promotiekleding
Beschrijving
Blauwschrijvende balpen. De transparantgekleurde houder is van gerecycled ABS. Met drukknop, metalen clip en zwarte accenten. RCS-gecertificeerd. Totaal gerecycled materiaal: 70%.
Specificaties
| Inhoud | 1.7255 |
|---|---|
| SKU | 1488481-002999128 |
| Merk | |
| Gewicht | 11 g |
| Materiaal | PP, ABS, IJzer, Gerecycled ABS |
| Kleur | wit |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | wit |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Breedte | 1.5 cm |
| Lengte | 14 cm |
Gerelateerde producten
750204752013808453808455













































