Specificaties
| Inhoud | 0.6969 |
|---|---|
| SKU | 263670-002999128 |
| Merk | |
| Gewicht | 12.2 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS |
| Diameter | 1.1 cm |
| Kleur | wit |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | wit |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 14.1 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| Inhoud | 0.6969 |
|---|---|
| SKU | 263670-002999128 |
| Merk | |
| Gewicht | 12.2 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS |
| Diameter | 1.1 cm |
| Kleur | wit |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | wit |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 14.1 cm |