Specificaties
| Inhoud | 0.6969 |
|---|---|
| Diameter | 1.1 cm |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Gewicht | 11 g |
| Merk | |
| SKU | 262112-010999128 |
| Kleur | bordeaux |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | rood |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 14.1 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| Inhoud | 0.6969 |
|---|---|
| Diameter | 1.1 cm |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Gewicht | 11 g |
| Merk | |
| SKU | 262112-010999128 |
| Kleur | bordeaux |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | rood |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 14.1 cm |