- Home
- Relatiegeschenken
- Schrijfwaren
- Balpennen
- Athos pennen
Athos pennen
- Artikelnummer: 262358-001999127
- Beschikbaarheid: Op voorraad253120
- Bekijk alle productspecificaties
Is dit niet het product waar u naar opzoek bent of kunt u iets niet vinden? Neem contact met ons op
×
-
-
blauw
-
geel
-
groen
-
lime
-
navy
-
oranje
-
paars
-
rood
-
roze
-
wit
-
zwart
-
zilver
-
-
-
Naast de clip linkshandig (60mm x 6mm)
- Onbedrukt
- 1
- 2
Naast de clip rechtshandig (60mm x 6mm)- Onbedrukt
- 1
- 2
- 3
- 4
Naast de clip rechtshandig (60mm x 7mm)- Onbedrukt
- Full colour
Naast de clip linkshandig (50mm x 7mm)- Onbedrukt
- Full colour
Selecteer uw keuzes
Vrijblijvende offerte aanvragen
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Persoonlijk advies
- Speciaal op maat
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Custom made
- Uw idee is onze uitdaging!
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Eigen atelier
- Voor drukken en borduren
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Vele merken
- Van werk, sport en promotiekleding
Beschrijving
Blauwschrijvende óf zwartschrijvende balpen met transparantgekleurde houder, gripvast voorstuk en metalen clip.
Specificaties
| Inhoud | 0.6969 |
|---|---|
| Diameter | 1.1 cm |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Gewicht | 11 g |
| Merk | |
| SKU | 262358-002999128 |
| Kleur | wit |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | wit |
| Soort | Blauwschrijvend |
| Lengte | 14.1 cm |
Gerelateerde producten
704696723921724030725225































