Specificaties
| SKU | 10084101 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 336 g |
| Materiaal | 80% RCS-gecertificeerd gerecycled roestvrij staal, 10% PP-kunststof |
| Diameter | 7.8 cm |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 7 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| SKU | 10084101 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 336 g |
| Materiaal | 80% RCS-gecertificeerd gerecycled roestvrij staal, 10% PP-kunststof |
| Diameter | 7.8 cm |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 7 cm |