- Home
- Werkkleding
- Bodywarmers
- Armada werkvest met meerdere zakken
Armada werkvest met meerdere zakken
- Artikelnummer: R84149T1
- Beschikbaarheid: Op voorraad4826
- Bekijk alle productspecificaties
Is dit niet het product waar u naar opzoek bent of kunt u iets niet vinden? Neem contact met ons op
×
-
- Lood/Oranje
- Lood/Zwart
- Marineblauw/Koningsblauw
- Zwart/Rood
-
impact hoog op de achterzijde (200x200mm)
- Onbedrukt
- Full colour
linker borst (90x90mm)- Onbedrukt
- Full colour
impact hoog op de achterzijde (99x99mm)- Onbedrukt
- Borduren
linker borst (78x78mm)- Onbedrukt
- Borduren
-
- S
- M
- L
- XL
- 2XL
- 3XL
Selecteer uw keuzes
Vrijblijvende offerte aanvragen
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Persoonlijk advies
- Speciaal op maat
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Custom made
- Uw idee is onze uitdaging!
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Eigen atelier
- Voor drukken en borduren
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Vele merken
- Van werk, sport en promotiekleding
Beschrijving
Werkvest met meerdere zakken in een tweekleurige combinatie, met hoge kraag. Rits aan de voorkant met klittenbandsluiting. Windbreakers in manchetten. Buitenvak voor je telefoon aan de rechterkant, met flap en klittenbandsluiting. Twee geplooide voorzakken met flap en klittenbandsluiting. Twee pennenvakken. Binnenzak met klittenbandsluiting. Zak met rits. Drop tail. Automatische aanpassing. Contrasterende schouderstukken en details.
Specificaties
| SKU | R84149T1 |
|---|---|
| Merk | Roly WRK |
| Gewicht | 550 g |
| Materiaal | Woven twill van 80% Polyester en 20% Katoen, 370 g/m2 |
| Kleur | Marineblauw/Koningsblauw |
| Maat | S |
| Grammage | 370 g/m² |
| Kleur | meerkleurig |
Gerelateerde producten
768146768155769088769096

























