Specificaties
| Inhoud | 0 |
|---|---|
| SKU | 261542-005999999 |
| Merk | |
| Gewicht | 136 g |
| Materiaal | Gerecycled katoen |
| Kleur | blauw |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | blauw |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 62 cm |
| Lengte | 88 cm |
| Inhoud | 0 |
|---|---|
| SKU | 261542-005999999 |
| Merk | |
| Gewicht | 136 g |
| Materiaal | Gerecycled katoen |
| Kleur | blauw |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | blauw |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 62 cm |
| Lengte | 88 cm |