Specificaties
| Inhoud | 0 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | Katoen |
| Gewicht | 90 g |
| SKU | 263630-001999999 |
| Kleur | zwart |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 58 cm |
| Lengte | 90 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| Inhoud | 0 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | Katoen |
| Gewicht | 90 g |
| SKU | 263630-001999999 |
| Kleur | zwart |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | zwart |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 58 cm |
| Lengte | 90 cm |