Specificaties
| SKU | LT90570_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 20 g |
| Materiaal | PU |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 6.7 cm |
| Lengte | 7 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| SKU | LT90570_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 20 g |
| Materiaal | PU |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 6.7 cm |
| Lengte | 7 cm |