Specificaties
| SKU | LT90579_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 28 g |
| Materiaal | PU |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 3.8 cm |
| Lengte | 10 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| SKU | LT90579_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 28 g |
| Materiaal | PU |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 3.8 cm |
| Lengte | 10 cm |