Specificaties
| Inhoud | 1263.34 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | Polyester, Katoen |
| Gewicht | 32 g |
| SKU | 266937-003999999 |
| Kleur | grijs |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 11.3 cm |
| Lengte | 13 cm |
| Inhoud | 1263.34 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | Polyester, Katoen |
| Gewicht | 32 g |
| SKU | 266937-003999999 |
| Kleur | grijs |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | grijs |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 11.3 cm |
| Lengte | 13 cm |