- Home
- Werkkleding
- Bodywarmers
- Almanzor multifunctionele werkbodywarmer met hoge kraag
Almanzor multifunctionele werkbodywarmer met hoge kraag
- Artikelnummer: R50671R1
- Beschikbaarheid: Op voorraad7552
- Bekijk alle productspecificaties
Is dit niet het product waar u naar opzoek bent of kunt u iets niet vinden? Neem contact met ons op
×
-
-
Flessengroen
-
Koningsblauw
-
Lood
-
Marineblauw
-
Rood
-
Wit
-
Zwart
-
-
impact hoog op de achterzijde (99x99mm)
- Onbedrukt
- Borduren
linker borst (78x78mm)- Onbedrukt
- Borduren
impact hoog op de achterzijde (200x200mm)- Onbedrukt
- Full colour
linker borst (90x90mm)- Onbedrukt
- Full colour
-
- S
- M
- L
- XL
- 2XL
- 3XL
- 4XL
Selecteer uw keuzes
Vrijblijvende offerte aanvragen
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Persoonlijk advies
- Speciaal op maat
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Custom made
- Uw idee is onze uitdaging!
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Eigen atelier
- Voor drukken en borduren
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Vele merken
- Van werk, sport en promotiekleding
Beschrijving
Veelzijdige werkbodywarmer met hoge kraag. Rits aan de voorkant met bandje en klittenbandsluiting. Eén buitenvak voor je telefoon aan de rechterkant. Twee zakken met inzetstukken aan de voorkant en zijsplitten. Twee kleine vakjes voor pennen. Eén binnenzak met klittenbandsluiting. Zakje met rits. Drop tail. Versteller met klittenband.
Specificaties
| SKU | R50674Z6 |
|---|---|
| Merk | Roly WRK |
| Gewicht | 650 g |
| Materiaal | Geweven van Polyester Katoen, 200 g/m2 |
| Kleur | Flessengroen |
| Maat | 3XL |
| Grammage | 200 g/m² |
| Kleur | groen |
Gerelateerde producten
768146768155769088769096















































