Specificaties
| SKU | 10775290 |
|---|---|
| Merk | Waterman |
| Gewicht | 54 g |
| Materiaal | Metaal |
| Diameter | 1.4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 13.9 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| SKU | 10775290 |
|---|---|
| Merk | Waterman |
| Gewicht | 54 g |
| Materiaal | Metaal |
| Diameter | 1.4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 13.9 cm |