Specificaties
| Inhoud | 900 |
|---|---|
| SKU | LT90427_N0001 |
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 170 g |
| Materiaal | PP, PS |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 9.9 cm |
| Lengte | 8.6 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| Inhoud | 900 |
|---|---|
| SKU | LT90427_N0001 |
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 170 g |
| Materiaal | PP, PS |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 9.9 cm |
| Lengte | 8.6 cm |