Specificaties
| Inhoud | 799.2 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | Hout |
| Gewicht | 333 g |
| SKU | 261083-945999999 |
| Kleur | houtbruin |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 37 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| Inhoud | 799.2 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | Hout |
| Gewicht | 333 g |
| SKU | 261083-945999999 |
| Kleur | houtbruin |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 37 cm |