Specificaties
| Inhoud | 448 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | Hout |
| Gewicht | 230 g |
| SKU | 261831-011999999 |
| Kleur | bruin |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 32 cm |
| Inhoud | 448 |
|---|---|
| Merk | |
| Materiaal | Hout |
| Gewicht | 230 g |
| SKU | 261831-011999999 |
| Kleur | bruin |
| Maat | # Geen maat |
| Kleur | bruin |
| Soort | Standaard uitvoering |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 32 cm |