Specificaties
| SKU | 37544350 |
|---|---|
| Merk | Elevate |
| Gewicht | 250 g |
| Materiaal | Franse terry knit van 80% GRS-gecertificeerd gerecycled katoen en 20% GRS-gecertificeerd gerecycled polyester, 230 g/m2 |
| Kleur | Lila |
| Maat | XS |
| Grammage | 230 g/m² |
| Kleur | paars |
| Geslacht | Unisex |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| SKU | 37544350 |
|---|---|
| Merk | Elevate |
| Gewicht | 250 g |
| Materiaal | Franse terry knit van 80% GRS-gecertificeerd gerecycled katoen en 20% GRS-gecertificeerd gerecycled polyester, 230 g/m2 |
| Kleur | Lila |
| Maat | XS |
| Grammage | 230 g/m² |
| Kleur | paars |
| Geslacht | Unisex |