Specificaties
| SKU | LT92741_N0099 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 170 g |
| Materiaal | PP |
| Kleur | Fluor assorti |
| Kleur | overig |
| Breedte | 11.5 cm |
| Lengte | 15.5 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| SKU | LT92741_N0099 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 170 g |
| Materiaal | PP |
| Kleur | Fluor assorti |
| Kleur | overig |
| Breedte | 11.5 cm |
| Lengte | 15.5 cm |