Specificaties
| SKU | LT95563_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 131 g |
| Materiaal | PC, R-ABS |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 3 cm |
| Lengte | 14.3 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| SKU | LT95563_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 131 g |
| Materiaal | PC, R-ABS |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 3 cm |
| Lengte | 14.3 cm |