Specificaties
| SKU | LT92738_N0061 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 98 g |
| Materiaal | ABS, Metal |
| Kleur | Grijs |
| Kleur | grijs |
| Breedte | 6.9 cm |
| Lengte | 12 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| SKU | LT92738_N0061 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 98 g |
| Materiaal | ABS, Metal |
| Kleur | Grijs |
| Kleur | grijs |
| Breedte | 6.9 cm |
| Lengte | 12 cm |