Specificaties
| SKU | LT92737_N0061 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 33 g |
| Materiaal | PP, Metal |
| Kleur | Grijs |
| Kleur | grijs |
| Breedte | 3.2 cm |
| Lengte | 8.7 cm |
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)
Icon (Afbeelding)| SKU | LT92737_N0061 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 33 g |
| Materiaal | PP, Metal |
| Kleur | Grijs |
| Kleur | grijs |
| Breedte | 3.2 cm |
| Lengte | 8.7 cm |