- Home
- ...
- Powerbanks
- Multifunctionele Powerbanks
- 2PB24100 I Fresh 'n Rebel USB-C Powerbank 24000mAh
2PB24100 I Fresh 'n Rebel USB-C Powerbank 24000mAh
- Artikelnummer: LT49404_N0035
- Beschikbaarheid: Op voorraad230
- Bekijk alle productspecificaties
Is dit niet het product waar u naar opzoek bent of kunt u iets niet vinden? Neem contact met ons op
×
-
-
Beige
-
Blauw
-
Donker gun metal
-
Lichtblauw
-
Lila
-
Rood
-
-
Zijde 1 (146mm x 72mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Zijde 2 (146mm x 72mm)- Onbedrukt
- Full colour
Selecteer uw keuzes
Vrijblijvende offerte aanvragen
- Usp 1
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Persoonlijk advies
- Speciaal op maat
- Usp 2
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Custom made
- Uw idee is onze uitdaging!
- Usp 3
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Eigen atelier
- Voor drukken en borduren
- Usp 4
Icon (Afbeelding)- Usp tekst
- Vele merken
- Van werk, sport en promotiekleding
Beschrijving
Dankzij 20W Power Delivery kun je je telefoon zelfs tot 50% opladen in slechts 30 minuten.* Je kunt 2 of 3 apparaten tegelijk opladen. Bescherming tegen overspanning, overstroom, oververhitting, overbelasting, ontlading en kortsluiting. De powerbank is ook veilig om mee te vliegen, omdat deze de UN38.3-luchtvaartkeur heeft.
Specificaties
| SKU | LT49404_N0035 |
|---|---|
| Merk | Fresh 'n Rebel |
| Gewicht | 504 g |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Donker gun metal |
| Kleur | grijs |
| Breedte | 8.2 cm |
| Lengte | 15.2 cm |
Gerelateerde producten
723959723962724039750005











